Niania

Szukasz niani?

 Wiemy jak ważną wartością jest bezpieczeństwo dziecka i jak duże znaczenie ma zapewnienie mu dobrej niani, która zadba nie tylko o to, by było najedzone i przebrane, ale także zatroszczy się o jego rozwój.

 Agencja NOUNOU pomoże Ci znaleźć odpowiedniego kandydata na opiekunkę, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia w rekrutowaniu niań. Dokładamy starań, aby rekrutacja na stanowisko opiekunki, była wielowymiarowa dlatego przeprowadzamy ją w kilku etapach. 

U kandydatów sprawdzamy min. predyspozycje do pracy jako opiekunka, posiadaną wiedzę dotyczącą zasad żywienia i rozwoju dziecka, dotychczasowe doświadczenie oraz referencje od poprzednich pracodawców. Oceniamy także cechy osobowościowe i kulturę osobistą.

 Dzięki temu, opiekunki polecane przez Agencję NOUNOU, z pewnością staną na wysokości zadania i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców oraz ich pociech.

 Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze optymalnej dla siebie usługi zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – w czasie spotkania lub rozmowy telefonicznej pomożemy dobrać najlepszą formę opieki dla Twojego malucha.

Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz zlecenia.

Podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.